Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Opisz przebieg swoich gier i podziel się tym z innymi
Awatar użytkownika
ziemniak
Site Admin
Posty: 233
Rejestracja: śr 03 mar 2021, 19:06

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: ziemniak »

Witaj Wielmożny Paxisie.

Zastanawiam się nad pokojem z Niemcami, co prawda dostępny będzie on dopiero za 4 tury, ale nie wydaję mi się abym docisnął na tyle Germanów, aby Frankfurt skapitulował. Trzeba będzie pomyśleć nad podgonieniem z nauką i kulturą.
Ciekaw jestem Twej opinii..?
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t105.jpg
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t105.jpg (888.75 KiB) Przejrzano 7070 razy
Awatar użytkownika
paxis
Posty: 192
Rejestracja: pn 26 kwie 2021, 13:00

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: paxis »

Witaj Ziemniaku.
Pokój z Niemcami i podreperowanie kultury i nauki to dobry pomysł.

Widzę, że nie ma spamu na stronie. Udało ci się coś zrobić?
Awatar użytkownika
ziemniak
Site Admin
Posty: 233
Rejestracja: śr 03 mar 2021, 19:06

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: ziemniak »

Ok, w takim razie będę dążyć do pokoju.
Co do spamu to wysłałem Ci wiadomość na STEAMie.
Awatar użytkownika
ziemniak
Site Admin
Posty: 233
Rejestracja: śr 03 mar 2021, 19:06

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: ziemniak »

Witam,

Niestety Niemiec nie jest skory do pokoju. Jako warunek chce do zwrotu Mohendżo-Daro, a ja przecież nie po to szedłem na wojnę, aby teraz rezygnować z tego miasta. Co gorsza stracę pewnie kopalnię żelaza.
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t111.jpg
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t111.jpg (299.48 KiB) Przejrzano 6132 razy
Awatar użytkownika
ziemniak
Site Admin
Posty: 233
Rejestracja: śr 03 mar 2021, 19:06

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: ziemniak »

Witam,

Jak widać wojna z Niemcami nie idzie najlepiej. Na szczęście nie straciłem kopalni żelaza... Natomiast straciłem parę jednostek. Wygląda na to, że Cesarstwo Niemieckie mimo dużego zmęczenia wojną na dwa fronty, nie będzie chciało zawrzeć pokoju. Niepokój budzi coraz lepsza kondycja Imperium Angielskiego. Już teraz dodają +37 punktów nauki na turę przy +23 moich. Podobnie ma się sytuacja z punktami idei +17 do +12. Mimo niepewnej przyszłości Imperium Norwegów trwa...
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t116.jpg
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t116.jpg (613.27 KiB) Przejrzano 5580 razy
Awatar użytkownika
ziemniak
Site Admin
Posty: 233
Rejestracja: śr 03 mar 2021, 19:06

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: ziemniak »

Kolejne wieści z frontu. Zdobyłem Ulm. Niemiec ma już jednak 2 jednostki kuszników i podszedł pod Berlin. Na szczęście zniszczyłem jego taran i wybudowałem dwie dzielnice wojskowe. Zastanawiałem się nad zniszczeniem Ulm, lecz może użyję to miasto jako karty przetargowej przy pertraktacjach pokojowych.
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t122.jpg
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t122.jpg (428.51 KiB) Przejrzano 4762 razy
Awatar użytkownika
ziemniak
Site Admin
Posty: 233
Rejestracja: śr 03 mar 2021, 19:06

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: ziemniak »

Witam po dłuższej przerwie. Minęły 2 tygodnie, a turki pyknęły tylko 2. Niemiec mocno osłabiony, ale wciąż z generałem i cały czas odrzuca pokój. Fakt, że na skrajnie dla siebie niekorzystnych warunkach, ale nawet nie próbował negocjować. Teraz chyba spróbuje podbić Rodos poprzez inwazję z morza i z lądu. Z sił morskich mam 2 langskipy wikingów i kwadryremę. Zmęczenie mojego społeczeństwa wojną jest już bardzo duże i za chwilę pewnie przy niektórych miastach będę mógł spodziewać się buntu, ale na moje oko pojednanie niemiecko norweskie nie będzie już chyba możliwe... przy najmniej w niedalekiej przyszłości.
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t124.jpg
Hardrada-Lambo-Net-kitty-t124.jpg (328.27 KiB) Przejrzano 3704 razy
Awatar użytkownika
paxis
Posty: 192
Rejestracja: pn 26 kwie 2021, 13:00

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: paxis »

Ja też się melduję po dłuższym czasie :)

To jest typowe zachowanie, gdy ktoś stracił miasta. On już w zasadzie mentalnie sie podał. Pokój by mu nic nie dał, bo i tak jest na przegranej pozycji i będzie się starał możliwe na maksa uprzykrzyć ci życie. Jedyne rozwiązanie to go całkowicie podbić.
Awatar użytkownika
ziemniak
Site Admin
Posty: 233
Rejestracja: śr 03 mar 2021, 19:06

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: ziemniak »

Witam ponownie Paxis. Już prawie straciłem nadzieję, że będziesz się odzywać... ale jak pisał wieszcz: "Niech żywi nie tracą nadziei..." Co do Niemca to masz rację, też pewnie bym się tak zachowywał na jego miejscu. Jak idą prace nad Twoją stroną?
Awatar użytkownika
paxis
Posty: 192
Rejestracja: pn 26 kwie 2021, 13:00

Re: Cywilizacja Norwegii tryb PBC z Lambo NetRockiem i kittyspam.

Post autor: paxis »

Plany ze stroną z forum na razie zostały zawieszone. Jest wiele powodów dlaczego, ale to nie miejsce na takie sprawy. Zdecydowałem się pójść w podobna stronę i zamierzam wystartować serwer discorda, który będzie wspierał mój kanał na YT. Discord sie wciąż rozwija i w tym momencie ma też pewne wsparcie do funkcjonalności znanej z typowego forum. Dzisiaj albo jutro wyjdzie filmik z zaproszeniem na nowy kanał, więc zapraszam. Atrakcją kanału na początku będzie, jak mnie znasz, "story" z Humankind. To taki eksperyment, czy Discord jest dobrą platformą na takiego rodzaju projekty. Ale będę oczywiście zaglądał na twoją stronę, która pozytywnie sie zmieniła.

A wracając do rozgrywki, to postaraj sie jak najszybciej wyeliminować Niemca, to i zmęczenie wojną ustanie. Powodzenia.
ODPOWIEDZ